Hakkımızda

Projeleriniz için alternatif, çağdaş çözümler

Biz WEB'in Noktalısıyız, Biz Çözüm Sunarız

E-Ticaret, CRM ve ERP çözümlerimiz ile birçok firmaya yardımcı oluyoruz.

MİSYONUMUZ

Ekonomik e-ticaret paketleri ile küçük esnafın bile rahatlıkla kendi sistemini kurabileceği, yönetebileceği sistemler üretmek, çözüm odağı olmak. 

VİZYONUMUZ

Yurt içi ve dışı projelerde çözüm ortağı olmak, her türlü yazılım projeleri üretmek, geliştirmek. Homojen bir yapıda gelişerek istihdam yaratmak.

NEDEN BİZ?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygular, çözüm ortaklarımızın bu gelişmelerden haberdar olmasını sağlarız. Yeni teknolojileri kullanmayı çok severiz.

Biz Kimiz?

Senelerdir sektörün içerisinde bulunan yazılımcılarız, grafikerleriz, metin yazarlarıyız, SEO, SEM sosyal medya uzmanlarıyız. Sektörün emekçileriyiz.

Bilmiyorum demeyi sevmeyiz, her konuda meraklı ve araştırmacıyız. Sektörel çözümler üretme konusunda bilgiye olan açlığımız sonsuzdur. Çözüm odaklı analitik düşünen bir ekibiz. İdealistiz, gerçekten kopmayan hayalperestleriz. 

Biz, aradığınız çözümüz! 

Ekibimizi Tanıyın

Veritabanı uzmanından yazılımcıya, gazetecilik kökenli metin yazarlarından, profesyonel grafikerlere kadar işini bilen bir ekibimiz var. 

Yazılım sektörüne yaklaşık 25 yıldır hizmet veren uzmanlarımız ile heyecanı yüksek, işini seven genç arkadaşlarımız sabırsızlıkla projelerinizi bekliyor. 

Partnerler ve Noktalı WEB

Teknoloji çağında “teknolojik sefalet” yaşamak istemiyorsanız buradayız!.. Bireysel çabalar, kurumsal çözümler…